Krosandra ir visa gada garumā ziedošs un ļoti skaisti puskrūmi, kurus audzē arī kā dekoratīvus istabas augus. Viņi pieder Acanthaceae ģimenei un ir izplatīti Āzijā, Āfrikā un Madagaskarā. Sugas Crossandra infundibuliformis (uguņošanas zieds), kas aug Indijas dienvidos, Šrilankā (Tamil கனகாம்பரம்), ir vispopulārākais pārstāvis, kas audzēts mājas vidē. Lai gan tas ir ārkārtīgi kaprīzs, ar labu aprūpi šis augs var nepārtraukti ziedēt gadiem ilgi. Tās ziediem nav aromāta, taču to svaiguma, spilgtuma un skaistuma dēļ viņa dzimtenē plaši izmanto vītņu izgatavošanai, bieži vien kopā ar jasmīnu, kā arī dekorēšanai. Tās augstums dabiskajā vidē ir metrs vai vairāk, savukārt kā iekštelpu zieds tas reti sasniedz 50 cm.

Krosandras audzēšanai mājās ir jārada apstākļi, kas ir tuvu dabiskajiem apstākļiem. Tas dzīvo vieglos lietus mežos, tāpēc tai nepieciešama gara diena un izkliedēta gaisma. Tieša saules gaisma var sadedzināt lapas un ziedlapiņas.
Optimālā gaisa temperatūra pat vasarā nedrīkst pārsniegt 25 ° C. Tomēr ziemas dzesēšana zem + 18 ° C novedīs pie lēnākas izaugsmes, 10 ° C ir absolūtais viņa dzīves minimums. Arī aukstā telpā kruasāns var zaudēt daļu lapu. Vasarā ir lietderīgi ievietot ziedu dārzā vai uz balkona, taču ir svarīgi izvēlēties vietu, kuru aizsargā straumes.
Katrai sugai, kas nāk no tropiem, ir nepieciešams augsts mitrums. Smidzināšanas smidzināšana, ūdens tvertne, tuvums akvārijam, mehāniskais mitrinātājs utt. ir nepieciešama. Jo karstāka ir istaba, jo vairāk to nepieciešams izsmidzināt, pretējā gadījumā lapas nožūs. Šajā samitrināšanas gadījumā ūdens pilieniem nevajadzētu nokrist uz ziedošajiem ziediem. Krosovers ir ārkārtīgi jutīgs pret sēnīšu slimībām, tāpēc ļoti uzmanīgi jāsakņo saknes vai pelējums uz lapām.

Šo iekštelpu ziedu dzirdina ar lielu daudzumu mīksta un silta ūdens, bet, ja vismaz 3-4cm augsnes slānis ir nožuvis, novadīšanai jābūt pilnīgai un jauna laistīšana ir vēlama. Ziemas mēnešos to dzirdina reti. Lai arī ziedošs visu gadu, kad tas tiek podīts mājās, aukstajam mēnesim ieteicams ļaut kruasānam atpūsties, lai stimulētu ziedu veidošanos no maija līdz septembrim. Atpūta ir laistīšanas atšķaidīšana un samazinātas gaismas stundas no vēla rudens, kas palēninās augšanu, bet arī palīdzēs ziedam atgūties jaunam aktīvam periodam no nākamā pavasara. Caur to mēreni un katru nedēļu var mēslot ar telpaugu ziedošiem kompleksiem minerālmēsliem. Pēc ziedēšanas ir vēlams apgriezt dzinumus (stublājus) vismaz vienu trešdaļu. Tas ir izdevīgi krūmu audzēšanai, jo augs pakāpeniski aug un pēc 3 līdz 5 gadiem stublāji ir tukši.

Lai augs normāli augtu mājās, tas ik pēc 2-3 gadiem jāpārstāda lielākā podā. Apakšā obligāti jāveic kanalizācija (ķieģeļu gabali, oļi, māla gabali, keramzīts). Vēlams arī daļēji noņemt veco augsni no saknēm.

Krosoveru augsnei jābūt vaļīgai un ar nelielu skābes reakciju. Lai izvairītos no sakņu puves, varat pievienot arī kokogles gabaliņus.